LoRaWAN – Blink Services

Kontakt

Välkommen till den öppna verkligheten!

För vissa är Smart Cities och Internet of Things framtidsdrömmar men vi har redan kommit långt med vårt öppna LoRaWAN. Vi gör städer och den digitala utvecklingen tillgänglig där den behövs, snabbt och smart. LoRaWAN gör vardagen mer öppen för människor, företag, organisationer och samhällen. Här och nu.

Möt Blink

Vill du komma i kontakt med oss?
Telefon: 042-15 80 02, mellan klockan 8–16

Mail: info@blink.services  

Matts Lilja

VD

matts@blink.services

Fredrik Skoglund

Operativ chef

fredrik@blink.services

Helena Björk

Marknadsansvarig

helena@blink.services

Johanna Björnson

Administratör

johanna@blink.services

Martin Frick

Systemarkitekt

martin@blink.services

Daniel Åvall

Utvecklare

daniel@blink.services

Jakob Blomberg

Produktägare Blink Portal

jakob@blink.services

Martin Edofsson

Projektchef

edofsson@blink.services